nedeľa 29. júla 2018

Vitaj Saimonko Petríček!


Je to už celá doba, čo som pridala posledný príspevok. Ak sa niekto pýtal, kde som sa "stratila", v tomto dnešnom príspevku nájde odpoveď :). Nebudem sa rozpisovať, napíšem len toľko, že som tá najšťastnejšia mamina na svete :). Izbičku pre nášho drobca sme pripravili s tatinom s tou najväčšou láskou :). Veríme, že nový člen našej domácnosti v nej prežije jedny z najkrajších chvíľok svojho života :).

Lucia


a takto sme makali :)7 komentárov:

 1. Luciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii gratulkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa prevelikáaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a izbička prekrásna!

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Luckaprekrasna izba,mysleli ste na všetky drobnost,za krátky čas uź bude robiť prieskumné cesty po izbe,to bude radosti, opatrujte malého princa ako oko v hlave ��,pusa všetkým M

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Lucinka srdiecko,velmi sa tesim ze budete mat ozajstnu babiku.
  Krasnu izbu ste mu prichystali.
  Ja som aj tusila, ze sa nieco u vas chysta, :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Nádherná izbička. Je z nej cítiť lásku. To je asi prvé dieťatko.Gratulujem.
  S pozdravom Lenka

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Teeeda, naozaj originálna izbička - to spojenie starých nábytkov s detskými doplnkami a tí mackovia! - nádhera!! Maličkému sa v nej budú snívať krásne sníčky! :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Srdečná gratulácia...Je to rozprávkove☺

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Posílám velkou gratulaci k narození vašeho Petříčka. Pokojíček má opravdu nádherný, dělaný s láskou a určitě ho bude mít rád, tak jako bude milovat vás.
  IVA

  OdpovedaťOdstrániť