nedeľa 29. júla 2018

Vitaj Saimonko Petríček!


Je to už celá doba, čo som pridala posledný príspevok. Ak sa niekto pýtal, kde som sa "stratila", v tomto dnešnom príspevku nájde odpoveď :). Nebudem sa rozpisovať, napíšem len toľko, že som tá najšťastnejšia mamina na svete :). Izbičku pre nášho drobca sme pripravili s tatinom s tou najväčšou láskou :). Veríme, že nový člen našej domácnosti v nej prežije jedny z najkrajších chvíľok svojho života :).

Lucia


a takto sme makali :)9 komentárov:

 1. Luciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii gratulkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa prevelikáaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a izbička prekrásna!

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Luckaprekrasna izba,mysleli ste na všetky drobnost,za krátky čas uź bude robiť prieskumné cesty po izbe,to bude radosti, opatrujte malého princa ako oko v hlave ��,pusa všetkým M

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Lucinka srdiecko,velmi sa tesim ze budete mat ozajstnu babiku.
  Krasnu izbu ste mu prichystali.
  Ja som aj tusila, ze sa nieco u vas chysta, :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Nádherná izbička. Je z nej cítiť lásku. To je asi prvé dieťatko.Gratulujem.
  S pozdravom Lenka

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Teeeda, naozaj originálna izbička - to spojenie starých nábytkov s detskými doplnkami a tí mackovia! - nádhera!! Maličkému sa v nej budú snívať krásne sníčky! :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Srdečná gratulácia...Je to rozprávkove☺

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Posílám velkou gratulaci k narození vašeho Petříčka. Pokojíček má opravdu nádherný, dělaný s láskou a určitě ho bude mít rád, tak jako bude milovat vás.
  IVA

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Tá izbička je perfektná. Krásne ste to urobili.Obdivujem vás.

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Ďakujeme za milý komentár, veľmi nás potešil ❤️.

  OdpovedaťOdstrániť