sobota 18. novembra 2017

Všetko nejlepší Věrunečko moje!

Dnešný príspevok by som chcela venovať mojej milovanej šéfke z práce. Práve dnes totiž oslavuje významné okrúhle životné jubileum a ja by som jej touto cestou chcela z celého srdiečka popriať to najlepšie: zdravíčko, šťastíčko, lásku a mnoho, mnoho, božieho požehnania.

Věrunka je naozaj veľmi pekná žena, ktorej by jej vek nikto nehádal (nepíšem to pre to, lebo viem že to bude čítať :DDD, píšem to pre to, lebo je to pravda a s mojím názorom súhlasí úplne každý kto ju pozná :). Vždy je krásne upravená,  oblečená a nalíčená. Keď som sa jej pýtala, čo by jej na jej veľký sviatok urobilo radosť, povedala, že určite najviac zo všetkého niečo ručne vyrobené. No a keďže Věrunka miluje bižutériu a rôzne šperky, tak som sa rozhodla k jej sviatku vyrobiť niečo, kde by mohla svoje šperky "skladovať" :D.  Kovový vešiačik v tvare korzetu som dozdobila krajkou a na drobné šperky som jej vyrobila stojan s malými keramickými nádobkami. Oboje v romantickom shabby chic štýle :).

No a aby ju mal kto chrániť, tak som jej ozdobila anjela, tiež v shabby štýle, ale použila som aj zlatú farbu, myslím, že anjel krásne vynikne ako vianočná dekorácia :).

A aby tento môj príspevok bol úplný - tak musím o Věrunke prezradiť to, že je to nie len krásna žena, úžasná šéfka (najlepšia akú si človek môže priať) ale je to aj úžasne prajná a zároveň umelecká dušička. Věrunka totiž (okrem iných kreatívnych a umeleckých záľub, ktorých má požehnane), píše PRENÁDHERNÉ básne a spolu so svojou kamarátkou maliarkou,  sa jej podarilo vydať v poradí už tretí kalendár. A to nie hocijaký! Tento kalendár totiž lieči! Výťažok z predaja totiž vždy skončil tam, kde sú potrebné peniažky najviac, v nemocnici a u chorých detičiek.

Ak teda niekoho kalendár zaujme a má chuť zároveň urobiť niečo pre druhých, môže si ho priamo u Věrky zakúpiť. Tu je jej e-mailová adresa, kde si je možné kalendár objednať a na čokoľvek sa ohľadne kalendára opýtať: vera.hanzalu@seznam.cz

Pridávam odkazy na internetové stránky, kde si je možné o kalendári prečítať viac :)
Ak by táto "reklama" (o ktorej Věrka netuší, že ju sem dávam a pokúsim sa jej s predajom aspoň takouto formou pomôcť), spôsobila objednanie si čo i len jedného kalendára naviac, budem nesmierne, nesmierne šťastná.

Všetkých srdečne zdravím a Věrunko moje, teba si vystískam v pondelok v práci! Dnes krásne osláv v kruhu svojich najbližších! Myslím na tebe! :)


Lucia

... nový kalendář :)


....tady Věrka s Danielkou a novým kalendářem .... a... fotku jsem dělala já! :DDD

... penízky za kalendář slávnostně odevzdané :)

 ... a Věrka pózuje s kalendármi na roky 2016 a 2017 :)

1 komentár: